Google video

Матеріал з Фізмат Вікіпедії
Версія від 23:34, 5 лютого 2014, створена Gumenyuk ya (обговореннявнесок) (Історія)
(різн.) ← Попередня версія • Поточна версія (різн.) • Новіша версія → (різн.)
Перейти до: навігація, пошук

Google video

Google Video є надійною і всеосяжної індексації наявних відео в Інтернеті. За допомогою цього Google відео, яке ви можете ефективно шукати і знаходити фільмів, кліпів, популярних телевізійних програм, навчальних документальних і ще багато інших відео. Використання відео-пошуку в Google Video є більш ефективні способи, щоб знайти точний тип відео вам потрібно, ніж для пошуку відео в звичайному пошуку Google. У цьому центрі, я поясню і покажу, як використовувати Google пошук відео і, як завантажити відео у відео Google. Для скориставшись Google Video, не пошук відео зі звичайного пошуку Google, а пошук відео в: Google Відео Google-video1.jpg

Як використовувати Google Video

Для використання Google опція пошуку відео просто перейдіть на http://video.google.comand щось типу пошуку. Наприклад, ви хочете знайти відео, пов'язані з футболом геній Марадона, просто введіть Марадона або назва: Марадона і натисніть кнопку, Äúsearch, Au кнопку, Google поверне вам все maradon пов'язані з відео лише кілька секунд. Ви хочете шукати з більш конкретної інформації про відео, як його розмір, дату завантаження, мови, тривалість, якість відео, то краще для користувачів Розширений пошук відео техніка. Трохи нижче, Äúsearch, Au кнопку ви побачите варіант називається, Äúadvance пошуку, Au, просто натисніть його, щоб почати пошук. Питання авторського права в Google Video Google відео в основному відео архів всіх відео, доступних в Інтернеті. Хоча відео Google завантажити більше не можливо, але YouTube є світ, АТ найбільш популярні сайти обміну відео, що належить Google, і так як більшість з його відео є спільними для людей Google не дає нікому дозволу на використання цих відео за винятком того, що ви можете тільки переглянути ці відео на веб. Якщо ви хочете використовувати які-небудь відео для використання в особистих цілях доцільно ви отримати дозвіл, щоб власник відео.

Google Video – майбутнє Google

Не так давно, Google зробив значний крок у новому напрямку, додавши над своєю основною пошуковою формою посилання на Google Video, і прибравши знаходилася там раніше посилання на Froogle. Зміни в тенденціях пошуку, що вплинули на вміст пошукових сторінок Google, відображають загальний стан справ в пошуковій індустрії. А виробництво контенту все ширше спирається на використання мультимедіа - на додаток до уже традиційними блогінг, форуми і звичайні веб-сторінки. Зміна посилання в пошуковій формі Google не стало єдиною новиною з боку Google Video. Було оголошено про цілий ряд нововведень, серед яких комерціалізація системи, нові інструменти для побудови соціальних мереж, тісна співпраця з двома найбільшими гравцями ринку, а також реструктуризація інтерфейсу Google Video. Але зміна посилань відкрило шлях для мільйонів користувачів Google, що не знали про Google Video і навіть не підозрювали про здатність пошукової системи індексувати, систематизувати і повертати відео в результатах пошуку. Тому результати цього повторного відкриття Google Video цікаві з точки зору трафіку. Посилання на головній сторінці Google змінюються досить часто, і результати цих змін часом досить відчутні. Просто уявіть собі загальна кількість індексних баз, пропонованих на головній сторінці, які забезпечують компанії заможне існування: веб, зображення, відео, новини і карти. Забавно, але новинний розділ і розділ зображень поки не приносять доходу пошуковій системі, в той час як пошук в Мережі і картографічний розділ забезпечують основну частину доходу Google. Тим не менш, всі розділи грають свою роль в процесі персоналізації Google. Новини та Пошук по Мережі, наприклад, складають основу розділу Google Пропозиції та рекомендації.

Історія

Google відео це відео сайт обміну, а також двигун відео-пошук від компанії Google Inc Відео Google дозволяє вибраного відео віддалено вбудовувати на інші веб-сайти і забезпечує необхідний код HTML низкою ЗМІ, схожі на YouTube. Це дозволяє для веб-сайтів для розміщення великої кількості відео віддалено, на Google відео, не створюючи проблеми пропускної здатності або ємності. Сервіс був запущений 25 січня 2005. [1] 9 жовтня 2006 р. Google купив колишнього конкурента YouTube. Google оголосив 13 червня 2007 року, що Google результати пошуку відео почне включати відео виявив їх пошук сканери на інший хостинг послуг, в YouTube і користувач завантажує [2]. Результат пошуку посилання тепер відкриті фреймів із заголовком Google відео на Кращі і оригінальні сторінки гравця нижче його, подібно до того, як Google результати пошуку зображень представлені. У 2009 році Google припинено можливість завантажувати відео на сервери Google у веб [3].25 квітня 2011 року Google відмінила своє бажання закрити доступ до сервісу. Перегляд відео продовжуватиме працювати. Також Google пообіцяла здійснити перенесення всього вмісту на Youtube із збереженням заслань Google Video.