Як за допомогою Google Sites створити сайт, який можна використовувати з об'явами AdWords?

Матеріал з Фізмат Вікіпедії
Версія від 14:15, 16 грудня 2010, створена Bobryk vv (обговореннявнесок)
(різн.) ← Попередня версія • Поточна версія (різн.) • Новіша версія → (різн.)
Перейти до: навігація, пошук

Про проект Google Sites

За допомогою даного сервісу ви можете створювати свій сайт будь-якої міри вкладеності — карту сайту ви самі формуєте прийомом Drag’n’drop. Рівень доступу до нової сторінки ви також можете задавати: він може бути відкритий для тих, що бажають або лише для названих вами користувачів.


Далі описано процедуру створення нового сайта.


1. Див. www.google.com.ua/sites.

2. Увійдіть до свого облікового запису Google. Якщо у вас немає облікового запису, натисніть Зареєструватися в Sites і виконайте вказівки для створення облікового запису Google.

3. Натисніть кнопку Створити новий сайт, щоб розпочати.

4. Назвіть свій сайт. Після введення імені URL буде автоматично створено в полі нижче. (Примітка. Під час створення свого облікового запису AdWords на другому етапі потрібно ввести цей URL.)

5. Уведіть короткий опис свого сайта (необов'язково).

6. Поряд ізОпублікувати для, за допомогою перемикача виберіть Кожен може переглядати цей сайт, щоб усі могли переглядати ваш сайт.

7. Виберіть тему сайта (розмітку сайта). Щоб переглянути інші теми, натисніть Більше тем...

8. Натисніть Створити сайт.

На цьому етапі можна змінювати сайт на власний розсуд, спрощуючи або детально його розробляючи за власним бажанням. Докладні вказівки щодо внесення змін до сайта й відповіді на поширені питання про використання Google Sites див. на веб-сторінці http://www.google.com/support/sites?hl=uk/.