Урок 1. Prezi за 3 хвилини

Матеріал з Фізмат Вікіпедії
Версія від 12:32, 23 грудня 2010, створена Lyalyk (обговореннявнесок)
(різн.) ← Попередня версія • Поточна версія (різн.) • Новіша версія → (різн.)
Перейти до: навігація, пошук

Крок 1. Введення тексту

Урок1 крок1.JPG

Коли ви створюєте презентацію в prezi, робоче місце являє собою нескінченний полотно. Ви можете двічі клацнути в будь-якому місці на полотні і додати текстове поле, щоб записати ваші ключові ідеї. Коли ваші ідеї заповнять полотно, ви можете змінити їх положення, пересуваючи їх у просторі.

Крок 2. Збільшення тексту. Розкривання ідей

Урок1 крок2.JPG

Після того, як ви додали свої ідеї на полотні у вигляді тексту, можна деякі з них збільшити, щоб додати ще текст для розвитку ідеї. Ви можете використовувати кнопки збільшення на правій стороні екрану або використовувати колесо миші для збільшення і зменшення зображення.

Крок 3. Використання зебри для перетворення

Тепер ви можете організувати свої ідеї і створити ієрархію за допомогою розміру. При натисненні на один з текстових полів, ви побачите, смугасту зебру перетворення, який дасть вам можливість переміщати об'єкт (центр зебра), змінювати розмір і масштаб (внутрішнє кільце зебри), і повертати об'єкт будь-якого роду (зовнішнє кільце від зебри).

Крок 4. Додавання зображення із меню Insert (Вставка)

Урок1 крок4.JPG

Коли ви будете готові, щоб додати зображення, можете просто натиснути кнопку Insert меню в лівому верхньому кутку і вибрати зображення, яке хочете використовувати. Після появи зображення на полотні, ви можете натиснути на зображення і, використовуючи зебру, перемістити, змінити розмір або повернути його. Зауваження: перш ніж почати роботу, зображення, які ви плануєте використовувати у вашій презентації, помістіть в окрему папку так, щоб до них можна було швидко здійснити доступ.

Крок 5. Створення сюжету

Урок1 крок5.JPG

Після того як ви додали і організували свій текст і зображення, можна додавати сюжетну лінію або шлях. За допомогою кнопок масштабування або колеса миші, можна зменшувати або збільшувати, щоб бачити "загальну картину ". Це допоможе вам визначити правильний шлях для показу ідей у prezi. Натисніть на Path, і додайте свій сюжет, натиснувши на частини в тому порядку, в якому ви хочете, щоб вони були показані. Якщо ви хочете змінити порядок проходження шляху, то можете видалити все і почати спочатку, а можете перетягнути маленьку кульку без номера (він відображається між кульками з номером дороги) на об'єкт, який хочете включити в показ.

Крок 6. Показ презентації

Урок1 крок6.JPG

Для переходу в режим презентації, натисніть на кнопку Show і виконуйте покроковий показ презентації за допомогою стрілок у правому нижньому куті або клавіш зі стрілками. При показі ви можете збільшити масштаб будь-якій частині презентації, а потім знову натиснути на стрілку і ввернути для продовження показу по заданому шляху. Презентація при створенні зберігається автоматично. Exit - вихід з режиму редагування. Після створення презентації в Prezi.com, ви можете отримати посилання на створену презентація, а також отримати код для вставки на сайт або в блог. Для цього потрібно вибрати в списку свою презентацію. Перейшовши на вкладку Manager можна скопіювати посилання на презентацію, клацнувши по кнопці Copy Link. У закладці Share Ви можете запросити інших користувачів для перегляду або редагування (кнопка Invite people ...) або отримати код (Embed) для вбудовування презентації в свій блог або на сторінку сайту (кнопка Copy clipboard).