Відмінності між версіями «Як підключитися до інтернету?»

Матеріал з Фізмат Вікіпедії
Перейти до: навігація, пошук
(Створена сторінка: ТЕМА УРОКУ. Як під'єднатися до Інтернет. Провайдери. Способи під'єднаний комп'ютерів. Осно…)
 
 
Рядок 1: Рядок 1:
ТЕМА УРОКУ. Як під'єднатися до Інтернет. Провайдери. Способи під'єднаний комп'ютерів. Основні послуги Інтернет. Програмне забезпечення для роботи в Інтернет.
+
'''ТЕМА УРОКУ.'''
МЕТА УРОКУ:
+
Як під'єднатися до Інтернет. Провайдери. Способи під'єднаний комп'ютерів. Основні послуги Інтернет. Програмне забезпечення для роботи в Інтернет.
 +
 
 +
'''МЕТА УРОКУ:'''
 
Навчальна. Вивчити основні методи та способи під'єднання до мережі Інтернет. Ознайомити учнів із основними послугами мережі та програмним забезпеченням для роботи в мережі.
 
Навчальна. Вивчити основні методи та способи під'єднання до мережі Інтернет. Ознайомити учнів із основними послугами мережі та програмним забезпеченням для роботи в мережі.
 
Розвиваюча, Розвивати практичні навички роботи з ПК, уміння користуватися ресурсами Інтернет, пам'ять.
 
Розвиваюча, Розвивати практичні навички роботи з ПК, уміння користуватися ресурсами Інтернет, пам'ять.
 
Виховна. Виховувати культуру поведінки у суспільстві.
 
Виховна. Виховувати культуру поведінки у суспільстві.
ОБЛАДНАННЯ: Комп'ютери класу. Мережа Інтернет.
+
 
НАГЛЯДНІСТЬ: Навчальний сайт "Інтернет".
+
'''ОБЛАДНАННЯ:''' Комп'ютери класу. Мережа Інтернет.
ХІД УРОКУ.
+
 
 +
'''НАГЛЯДНІСТЬ:''' Навчальний сайт "Інтернет".
 +
 
 +
'''ХІД УРОКУ.'''
 +
 
 
І. Вступна частина.
 
І. Вступна частина.
 +
 
1. Оголошення теми та мети уроку, його ролі в даній темі та курсі інформатики в цілому.
 
1. Оголошення теми та мети уроку, його ролі в даній темі та курсі інформатики в цілому.
 +
 
2. Постановка перед дітьми цілі та розкриття методів її досягнення на уроці
 
2. Постановка перед дітьми цілі та розкриття методів її досягнення на уроці
 +
 
П. Актуалізація теми уроку.
 
П. Актуалізація теми уроку.
 +
 
? 1. Як ви думаєте, хто займається підключенням людей до Інтернету?
 
? 1. Як ви думаєте, хто займається підключенням людей до Інтернету?
 +
 
? 2. Чому робота з мережею платна?
 
? 2. Чому робота з мережею платна?
 +
 
? 3. Як, по вашому, можна з'єднати ПК в мережу?
 
? 3. Як, по вашому, можна з'єднати ПК в мережу?
 +
 
? 4. Чи потрібні якісь програми для роботи в мережі?
 
? 4. Чи потрібні якісь програми для роботи в мережі?
 +
 
ІІІ. Перевірка вивчення матеріалу. Фронтальне опитування учнів по минулому уроку.
 
ІІІ. Перевірка вивчення матеріалу. Фронтальне опитування учнів по минулому уроку.
 +
 
IV. Вивчення нового матеріалу.
 
IV. Вивчення нового матеріалу.
1. Підключеная до Інтернету.  
+
 
 +
1. Підключеная до Інтернету.
 +
 
" Провайдери.
 
" Провайдери.
" Дії при підключенні до Інтернету.  
+
 
 +
" Дії при підключенні до Інтернету.
 +
 
" Способи підключення.
 
" Способи підключення.
2. Основні послуги мережі Інтернет. о Електронна пошта.
+
 
 +
2. Основні послуги мережі Інтернет.  
 +
о Електронна пошта.
 +
 
 
" Групи новин (телеконференції),
 
" Групи новин (телеконференції),
 +
 
" Файлові архіви,
 
" Файлові архіви,
 +
 
" Інтерактивне спілкування,
 
" Інтерактивне спілкування,
 +
 
" WWW.
 
" WWW.
 +
 
Крім Всесвітньої павутини до складу мережі Internet входять наступні компоненти.
 
Крім Всесвітньої павутини до складу мережі Internet входять наступні компоненти.
 +
 
o Електронна пошта (e-mail) - система пересилання електронної кореспонденції.
 
o Електронна пошта (e-mail) - система пересилання електронної кореспонденції.
 +
 
o Телеконференції (UseNet) - система обміну інформацією з великою кількістю користувачів (новини).
 
o Телеконференції (UseNet) - система обміну інформацією з великою кількістю користувачів (новини).
 +
 
o Файлові сервери (FTP) - сервери, котрі зберігають файли доступні для користувачів, які від'єднуються до серверів.
 
o Файлові сервери (FTP) - сервери, котрі зберігають файли доступні для користувачів, які від'єднуються до серверів.
 +
 
o Системи спілкування в реальному часі (chat, ICQ) - спеціалізовані засоби, що дозволяють організовувати спілкування користувачів з допомогоюпередачі тексту, звуку та зображення по каналах комп'ютерного зв'язку.
 
o Системи спілкування в реальному часі (chat, ICQ) - спеціалізовані засоби, що дозволяють організовувати спілкування користувачів з допомогоюпередачі тексту, звуку та зображення по каналах комп'ютерного зв'язку.
 +
 
3. Програмне забезпечення для роботи в Інтернеті.
 
3. Програмне забезпечення для роботи в Інтернеті.
 +
 
V. Закріплення вивченого.
 
V. Закріплення вивченого.
 +
 
Повторення з учнями основних відомостей нового матеріалу.
 
Повторення з учнями основних відомостей нового матеріалу.
 +
 
VI. Аналіз та підсумки уроку.
 
VI. Аналіз та підсумки уроку.
 +
 
Підводяться підсумки уроку та вивченого матеріалу.
 
Підводяться підсумки уроку та вивченого матеріалу.
 +
 
ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ. Конспект.
 
ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ. Конспект.

Поточна версія на 01:06, 9 квітня 2010

ТЕМА УРОКУ.

Як під'єднатися до Інтернет. Провайдери. Способи під'єднаний комп'ютерів. Основні послуги Інтернет. Програмне забезпечення для роботи в Інтернет.

МЕТА УРОКУ: Навчальна. Вивчити основні методи та способи під'єднання до мережі Інтернет. Ознайомити учнів із основними послугами мережі та програмним забезпеченням для роботи в мережі. Розвиваюча, Розвивати практичні навички роботи з ПК, уміння користуватися ресурсами Інтернет, пам'ять. Виховна. Виховувати культуру поведінки у суспільстві.

ОБЛАДНАННЯ: Комп'ютери класу. Мережа Інтернет.

НАГЛЯДНІСТЬ: Навчальний сайт "Інтернет".

ХІД УРОКУ.

І. Вступна частина.

1. Оголошення теми та мети уроку, його ролі в даній темі та курсі інформатики в цілому.

2. Постановка перед дітьми цілі та розкриття методів її досягнення на уроці

П. Актуалізація теми уроку.

? 1. Як ви думаєте, хто займається підключенням людей до Інтернету?

? 2. Чому робота з мережею платна?

? 3. Як, по вашому, можна з'єднати ПК в мережу?

? 4. Чи потрібні якісь програми для роботи в мережі?

ІІІ. Перевірка вивчення матеріалу. Фронтальне опитування учнів по минулому уроку.

IV. Вивчення нового матеріалу.

1. Підключеная до Інтернету.

" Провайдери.

" Дії при підключенні до Інтернету.

" Способи підключення.

2. Основні послуги мережі Інтернет. о Електронна пошта.

" Групи новин (телеконференції),

" Файлові архіви,

" Інтерактивне спілкування,

" WWW.

Крім Всесвітньої павутини до складу мережі Internet входять наступні компоненти.

o Електронна пошта (e-mail) - система пересилання електронної кореспонденції.

o Телеконференції (UseNet) - система обміну інформацією з великою кількістю користувачів (новини).

o Файлові сервери (FTP) - сервери, котрі зберігають файли доступні для користувачів, які від'єднуються до серверів.

o Системи спілкування в реальному часі (chat, ICQ) - спеціалізовані засоби, що дозволяють організовувати спілкування користувачів з допомогоюпередачі тексту, звуку та зображення по каналах комп'ютерного зв'язку.

3. Програмне забезпечення для роботи в Інтернеті.

V. Закріплення вивченого.

Повторення з учнями основних відомостей нового матеріалу.

VI. Аналіз та підсумки уроку.

Підводяться підсумки уроку та вивченого матеріалу.

ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ. Конспект.