Zoho chat

Матеріал з Фізмат Вікіпедії
Перейти до: навігація, пошук

Zoho chat

 Index zoho.JPG

Zoho chat -це веб сервіс для організації чат-нарад в рамках проектів. Для використання потрібно мати акаунт на Zoho, Google або Yahoo. Це не стільки веб-месенджер, скільки віртуальний офіс, що включає весь офісний інструментарій, програми для організації групової роботи, електронну пошту і калькулятор з годинником, а також багато іншого.

Особливості даної версії

Особливістю даної версії є можливість авторизації за допомогою Zoho Chat в інші програми для обміну повідомленнями: Yahoo, Google, Windows Live Messenger і AIM. Але Zoho Chat не є просто ще одним клієнтом для обміну повідомлень, всі програми тісно інтегровані між собою. Користувачеві також доступна можливість взаємодіяти з іншими додатками Zoho, наприклад, редагувати документ у Zoho Writer і одночасно вести чат з колегою. При цьому, після зміни додатки на Zoho Mail чи будь-яке інше нитка спілкування не переривається.

Додаткові можливості

Images zoho.JPG Груповий веб чат для бізнесу + багатопротокольний web IM + мультіоператорскій чат підтримки. Підтримує Yahoo, AIM, MSN, ICQ, GTalk і Jabber. Вміє пересилати файли, доставляти оффлайн повідомлення, переглядати історію чатів (і шукати в ній), чатитись з незареєстрованими в Zoho людьми через браузер, сповіщати про нові події в Zoho-офісі. Дозволяє вбудовувати чат в сайт у вигляді віджета. Творці ресурсу відповідально поставилися до "будівництва" та комплектації віртуального офісу Zoho Chat, в якому більша частина колективу буде проводити левову частку робочого часу. Кожен співробітник одержує у своє розпорядження індивідуальний робочий стіл, на якому розміщені всі необхідні в роботі елементи: свіжа електронна кореспонденція, список поточних завдань і загальних документів, цифровий аналог наклейок для нотаток та багато іншого.

Zoho Chat 2.0=

Файл:Zoho.JPEG Zoho випустив вражаючу нову версію свого бізнес-чату Zoho Chat 2.0. По-перше, це вже не просто чат, а багатоплатформовий веб-клієнт для основних IM мереж - щось схоже на Meebo. Він підтримує Yahoo, AIM, MSN, ICQ, GTalk і Jabber (звичайно, список коротше, ніж у Meebo, але в більшості випадків, цього достатньо). По-друге, Zoho Chat тепер доступний практично у всіх додатках Zoho, тобто навіть якщо ви редагуєте документ у Zoho Writer, з вами можуть зв'язатися ваші співробітники через чат.

Використані дерела

http://mobiicq.ru/zohochat/
http://itc.ua/news/zoho_chat_teper_podderzhivaet_i_drugie_messendzhery_37109
http://www.voipoffice.ru/tool/218/
http://www.weareitcity.ru/37109.html