TeacherTube

Матеріал з Фізмат Вікіпедії
Перейти до: навігація, пошук

Історія

TeacherTube - вчити світ. Після бета-тестування протягом майже двох місяців, TeacherTube офіційно відкрито 6 березня 2007 і був ініційований Джейсоном Смітом, керуючим з Меліси (Техас), його дружини - Джоді і молодшого брата - Адама. Сайт тепер отримує більше мільйона переглядів сторінок на місяць.На сайті запустили ряд творчих освітніх конкурсів, у співпраці з такими компаніями, як Texas Instruments і Interwrite. Великі інститути використовують сервіс з розповсюдження інформації, як бібіотеку. Мета створення полягає в обміні навчальними відео. Засновники прагнуть заповнити необхідність більш освітньою цілеспрямованостею. Цей сервер - безпечне місце для вчителів та учнів. Це сайт, щоб надати в будь-який час і в будь-якому місці професійного розвитку вчителів, що викладають з вчителями. Крім того, це місце, де вчителі можуть розміщувати відео призначений для студентів, щоб подивитися, щоб дізнатися концепції чи майстерність. Teachertube.com домен, який управляється двома серверами імен в datareturn.com. Обидва знаходяться в різних мережах IP. Первинний сервер ім'я ns1.datareturn.com. Вхідна пошта для teachertube.com обробляється трьома поштовими серверами на datareturn.com і secureserver.net. Всі три з них знаходяться в різних мережах IP.


Що собою являє сайт?

Головний символ.jpg


Сторінка.jpg


TeacherTube - веб-сайт, який на перший погляд можна назвати ще одним YouTube-клоном. Головна відмінність від старшого "брата" - тематика. Всі відеоролики, завантаженні користувачами, повинні чогось навчати,розяснювати. На сайті збережено безліч відео, яке присвячене гравітації, електромагнетизму тощо. Звичайно ж, сайт англомовний, але в деяких випадках все зрозуміло і без знання мови. Веб-сайт

Співробітництво

З партнером TeacherTube в 2007 році, американський Інститут історії освіти значно виріс. Відео розміщені на TeacherTube досягли переглядів протягом декількох днів до 30.000 + 50.000 + в. AIHE каналу на TeacherTube виявилася настільки успішною. У 2009 році TeacherTube вступило у партнерство з Ares НАСА і Ares НАСА телепрограми. З початку партнерства, Ares відео досягли студентів по всьому світу з інформацією, наданою з інших освітніх сайтів.

З 2010 року TeacherTube має договір з освітньої програмою EDU Glogster який Web 2.0 платформи і дозволяє користувачам створювати віртуальні плакати і завантажувати їх,також можназавантажувати відео, музику, звуки, зображення, текст, дані вкладення, спеціальні ефекти, анімація і посилання. При необхідності періодичного друкованого видання, для некомерційних організацій, TeacherTube створена некомерційна програма каналу для некомерційних організацій. Роботи в цьому році, TeacherTube об'єднав свої зусилля з ЮНІСЕФ та їх TeachUNICEF програми, здобули високого визнання

Плюси сервісу

Сервер має безліч плюсів, але одним із головних є те, що на сайті розміщена досить велика кількість цікавих роликів. Всі ролики на сервері мають "не академічний" характер. Ще однїєю перевагою сервісу TeacherTube є те, що він безкоштовний.

Корисні посилання

1.http://www1.teachertube.com

2.http://www.robtex.com/dns/www.teachertube.com.html