Posterous

Матеріал з Фізмат Вікіпедії
Перейти до: навігація, пошук

Що таке Posterous?

Posterous – це відмінний сервіс для ведення блогу і організації кросспостінг на різні майданчики. Стів Рубель (Steve Rubel) – експерт з PR, блогер, заснував Posterous в липні 2008 року www.micropersuasion.com Стів може поєднувати посаду головного віце-президента фірми Edelman, що займається PR, та ведення власного блогу, де він відкриває секрети PR-бізнесу.

Posterous.jpg

Сервіс Posterous максимально спростить постинг до блогів Сервіс Posterous надає користувачеві можливість відправляти повідомлення в персональний блог через стандартні email-листи. Окрім безпосередньо самого тексту, Posterous також працює з зображеннями формату jpg, gif, png, відео - avi, mpg, аудіо - mp3 і документами формату doc, pdf, ppt.

Як відзначає сайт Internetua.com, цей сервіс в першу чергу в нагоді тим користувачам, які не вміють розміщувати контент і не прагнуть розібратися в цьому процесі. У цьому випадку їм буде достатньо відправити за адресою post@posterous.com лист, до якого, крім тексту можна додати фотографії, відео, посилання на корисні ресурси та інші файли. Детальніше про те, як прикріплений контент буде відображений у блозі, можна дізнатися на сторінці Posterous з найпопулярнішими питаннями. Тут зокрема, користувач може дізнатися, що відправлена посилання на відео буде автоматично представлена в блозі як відеоролик.

Крім ледачих новачків, сервіс Posterous також напевно сподобається і звичайним блогерам, оскільки він дозволяє публікувати фото та повідомлення з мобільних пристроїв, на зразок iPhone, Blackberry і ін У проекті є система коментарів, які також можна відправляти й одержувати через email. За допомогою букмаклетов користувачі можуть постити в свій блог інформацію з інших сайтів одним клацанням миші. Щось схоже є у більшості платформ для блогінгу, наприклад blogspot, але жодна з них не має настільки масштабних функцій. Posterous тісно пов'язаний з різними проектами соціальних медіа (facebook, twitter, livejournal та ін) і дозволяє в автоматичному режимі оновлювати в них призначені для користувача запису. Крім цього, в Posterous можна підключити власний домен, використовувати HTML у повідомленнях, статистику Google Analytics і реєструвати декілька сайтів під одним логіном.

Posterous також надає можливість організації сімейного блогу, доступ до якого буде відкритий певної групи людей. При надсиланні декількох фотографій система перетворює їх у формат, який підходить для web, а також створює оптимальну фотогалерею. Крім того, користувач також може розміщувати відеофайли безпосередньо з камери, при цьому відео буде перетворено на сайті у відповідний формат. У цілому, сервіс має масу переваг, більш детально ознайомитися з якими можна прямо на Posterous. Для отримання можливості керування всіма налаштуваннями сервісу в ньому потрібно зареєструватися. Користувальницька поштова скринька буде прив'язана до системи, щоб вона розуміла, звідки відправлено повідомлення і в якому блозі його необхідно розмістити. До речі, передбачена можливість постингу коротких повідомлення через SMS. Це можна реалізувати після прив'язки мобільника користувача до його облікового запису. Також у Posterous є перелік різних повідомлень - коментування, підписки на блог, розміщення нового поста та ін.

Примітно, що користувач може навіть визначати в якій із блогерських сервісів він хоче запостити повідомлення - для цього потрібно відправити лист не на єдину поштову скриньку, а на іншій, начебто flickr@posterous.com або twitter@posterous.com. Загалом, якщо користувач не хоче обтяжувати себе технічними нюансами, а просто бажає вести блог, Posterous - те, що йому потрібно!

Posterous-2.jpg

Переваги

Переваги:

1. Миттєвий старт.

Реєструватися не потрібно. Досить просто надіслати листа на post@posterous.com. Сервіс автоматично створить новий майданчик, прив'язаний з вашим емейлом і надішле вам відповідь з посиланням на постинг. Це ідеальний початок для тих, хто ніколи не вів блог через небажання зв'язуватися з технічними складнощами.

Posterous-by-email.png

2. Постинг через email

Доступ до пошти річ більш поширена ніж доступ до свого облікового запису на блозі. І, отже, постинг поштою сильно спрощує ведення блогу і розширює можливості блогінгу.

3. Автопостінг

Крім розміщення постингу на своєму майданчику Posterous дозволяє автоматично відправити його на велику кількість сторонніх сайтів. Цим вирішуючи зокрема питання кросспостінг. Причому - футер з посиланням на Posterous не є обов'язковим

4. Відеоблоггінг

Напевно Posterous це найпростіший спосіб вести відеоблог. Щоб розмістити відео з YouTube або інших сервісів досить запостити посилання. Якщо ж вам треба розмістити власне відео, то його треба просто прикріпити до листа і Posterous його автоматично конвертує і вставить в постинг.

5. Можливість розміщення на своєму домені

Ви можете прив'язати своє доменне ім'я до свого блогу на Posterous.

6. Можливість запостити картинки з автоматичним створенням галереї

Відправте лист прикріпивши кілька картинок, і Posterous створить з них симпатичну галерею
Posterous 3.JPG

7. Можливість запостити аудіофайл

Якщо відправити у листі mp3 файл, то в постинг буде доданий флеш плеєр. Плюс є інтеграція з підкастами на iTunes.

8. Колективні блоги

Можна підключати додаткових авторів до ведення свого блога. Причому постити вони теж зможуть просто відправляючи лист.

9. Приватні блоги з доступом по паролю

Можна закрити свій блог паролем і використовувати його для сім'ї і близьких друзів, або просто як особистий склад.

Posterous-diagram.png

Способи застосування Posterous

Способи застосування Posterous:

1. Кросспостінг

Оскільки ми тут ніби як про пошукової оптимізації говоримо, то, звичайно, чисто застосування Posterous в якості інструменту для кросспостінг - це перше що спадає на думку. Переваги тут очевидні. Крім усього іншого, одна з численних блогоплатформ, які підтримує Posterous - це Livejournal, імпорт з якого підтримують не засвічені тут майданчика. Що сильно розширює охоплення.

2. Мобільний блогінг

При налаштованому на телефоні поштовому клієнтові, постинг в блог стає вкрай простою справою. Плюс, можна відразу відправити в блог фотографію або відео, і не морочитися з перенесенням їх з телефону на комп'ютер. А головне, що використовуючи Автопостінг, ви можете постити з телефону на свій основний блог.

3. Фото і відео блогінг

Posterous підтримує зокрема автопостінг на Picasa, Flickr, YouTube, Vimeo. Відповідно, ви зможете підтримувати свої фото та відео блоги на цих спеціалізованих майданчиках. Таким чином, Posterous представляє собою зручний багатофункціональний інструмент, який може допомогти і пересічному блогеру


Джерела