Netvibes

Матеріал з Фізмат Вікіпедії
Перейти до: навігація, пошук

Netvibes

Netvibes-logo-bis.JPGNetvibes– це найшвидший спосіб для відстеження у режимі реального часу Web. Для споживачів, Netvibes.com є найбільшим головним сайтом, де мільйони людей по всьому світу персоналізували та опублікували всі аспекти їх повсякденного цифрового життя. Для агентств і видавців, універсальний віджет Netvibes допоможе швидко доставити бренд спостереження і номери персоналізованих користувачем маркетингових компаній.

Everybody.JPGЗаснована в 2005 році, Netvibes перша персоналізувала видавничою платформою панель для веб.Для компаній, Netvibes підприємство надає безпечні, масштабовані портали та промислові панелі персоналізованих робітників.Мільйони користувачів по всьому світу використовують Netvibes при підключенні до Мережі. Netvibes uwa+social apis XL.PNG Тепер Netvibes-технологія може бути використана для підтримання особового середовища безпосередньо в межах вашого сайту, що дозволить вашому бренду користувача щодня підключатися до Інтернету.Фірмові панелі мають ключове значення для довгострокового успіху віджетів, оскільки вони створюють умови для щоденної активністі користувачів.

Htryrtu.JPG Netvibes Premium Dashboard може об'єднати всі бренди змісту, у тому числі RSS, відео, фотографії, подкасти і інші користувальницькі віджети на одній персональній сторінці.Крім того, Netvibes Premium Dashboard об'єднує ваш бренд з тисячами інших популярних сервісів і каналів, які люди використовують повсякденно. Тепер Netvibes-технологія може бути використана для підтримання особового середовища безпосередньо в межах вашого сайту, що дозволить вашому бренду користувачів щодня підключатися до Інтернету.

Netvibes2 logo square webtreatsetc.PNG Фірмові панелі мають ключове значення для довгострокового успіху для віджетів, оскільки вони створюють умови для щоденних активних користувачів. Netvibes Premium Dashboard може об'єднати всі бренди змісту, у тому числі RSS, відео, фотографії, подкасти і інші користувальницькі віджети на одній персональній сторінці, що робить його легким для користувачів. Крім того, Netvibes Premium Dashboard об'єднує ваш бренд з тисячами інших популярних сервісів і каналів, які люди використовують повсякденно. Netvibes дає вам 100% контроль над брендом, дизайном і вмістом вашої панелі.Netvibes Premium панелі представлені плавно в межах існуючих веб-доменів вашого бренду.

Privacy Policy

Netvibes-office.JPG Netvibes прагне забезпечити вашу особисту інформацію. Ця політика конфіденційності є частиною умов надання послуг Netvibes. Використовуючи сайт, ви погоджуєтеся дотримуватися правил і бути пов'язаними з даною політикою конфіденційності, які можуть бути змінені або оновлюватися час від часу без попереднього повідомлення. У цьому випадку оновлення буде відображатися на сайті.

Джерела інформації

Дивіться також

Корисні посилання

  • [http:// netvibes.com/ Офіційний сайт]
  • [5]
  • [6]