Google Apps

Матеріал з Фізмат Вікіпедії
Перейти до: навігація, пошук

Google Apps

Google Apps- це набір програм для спільної роботи в інтернеті: електронна пошта, текстовий і голосовий чат, текстові документи, електронні таблиці, презентації, календар і планувальник подій. Gmail


Add caption here Gmail працює на будь-якому комп’ютері або мобільному пристрої з можливістю передавання даних, а підтримка роботи в режимі офлайн дозволяє продовжувати роботу навіть за відсутності з’єднання з мережею. Тож в офісі, на зустрічі або в літаку ваша електронна пошта завжди поруч із вами: you@yourcompany.com Електронна пошта на мобільному пристрої Підтримка режиму офлайн Передача повноважень для керування електронною поштою Поштові клієнти для комп’ютера Календар


Add caption here Спільний доступ до Календаря дозволяє легко знайти час для зустрічей із колегами, а функція інтелектуального планування розкладу пропонує час для спілкування, який влаштує кожного: Календар на мобільному пристрої Підтримка режиму офлайн Нагадування про події Передача повноважень для керування Календарем Клієнти календаря для робочого столу Диск


Add caption here Диск Google на вашому комп’ютері під керуванням ОС Mac, ПК або мобільному пристрої (чи у веб-переглядачі) утворює централізоване місце зберігання найновіших версій файлів, доступ до яких не залежить від вашого місцезнаходження. Крім того що на Диск можна завантажити файли будь-якого типу, Документи Google також зберігаються на Диску Google: Відкривайте й переглядайте будь-який файл Потужний пошук Імпортування поточних робочих матеріалів Експортування без проблем Друк Редагування на мобільному пристрої Швидко знаходьте те, що шукаєте Історія змін Прості форми Малюнки Спеціальні стилі Галерея шаблонів Документи.Створюйте мультимедійні документи із зображеннями, таблицями, рівняннями, малюнками, посиланнями тощо. Накопичуйте вхідні дані та керуйте відгуками за допомогою коментарів у соціальних мережах.


Add caption here Sheets.Зберігайте списки й обмінюйтеся ними, відстежуйте проекти, аналізуйте дані та спостерігайте за результатами з потужним редактором електронних таблиць. Використовуйте такі інструменти, як розширені формули, вбудовані діаграми, фільтри та зведені таблиці, щоб розглянути дані під іншим кутом. Slides.Створюйте чудові слайди в редакторі презентацій із підтримкою вбудованих відео, анімації та динамічних переходів між слайдами. Публікуйте презентації для всіх у мережі, щоб кожен мав змогу їх переглянути, або надавайте доступ до них лише певним користувачам. Переваги

Blog15.jpg


Google Apps є сервісом від Google для використання користувальницьких імен домену з декількома продуктами Google. ВІН Включає в себе кілька веб-додатків з функціональністю аналогічною традіційним офісним пакетом, в тому числі: Gmail, Google Calendar, Talk, Docs І Sites.Він включає в себе кілька веб-додатків з функціональністю аналогічною для традиційних офісних пакетів, в тому числі: Gmail, Google Calendar, Talk, Docs і Sites.

Щоб використовувати Google Apps, потрібен лише комп'ютер, підключений до Інтернету і звичайний браузер. Оскільки всі документи доступні через Інтернет, завжди можна забрати потрібний файл з будь-якого комп'ютера, який підключений до мережі. Документи можна зберігати у вигляді файлів HTML,документів Word, електронних таблиць Excel і навіть файлів PDF. Також всі документи автоматично зберігаються під час роботи.

Доступ до сервісів може здійснюватися і через мобільні пристрої. Google Apps Premier Edition підтримується компанією Google, тому немає необхідності завантажувати, встановлювати і обслуговувати апаратне і програмне забезпечення, створювати резервні копії, відновлювати систему і т.д.

Історія створення Google Apps

Робота над набором сервісів, які зможуть замінити для корпоративних клієнтів звичні локальні програми, почалася ще в минулому році. Компанія Google по цеглинці збирала сервіси для GApps: спочатку вона була розроблена самостійно, а потім придбана і доопрацьована.

На даний момент очікується, що до "повного пакету" увійдуть наступні веб-додатки:


- GMail- сервіс електронної пошти
- Google Talk - месенджер з можливістю спілкування голосом
- Google Calendar - календар-органайзер
- Google Docs - редактор текстових документів і електронних таблиць
- Page Creator - сервіс для створення веб-сторінок
- Додаток для спільної роботи над проектами, розроблене на основі JotSpot.
На відміну від продукції компанії Microsoft, в Google Apps використовується повністю онлайнове зберігання даних. Для роботи з цим "офісним пакетом" не мають особливого значення потужність комп'ютера або операційна система. Це може стати одним з основних переваг на користь цієї пропозиції на ринку офісних додатків для корпоративних клієнтів.
Крім того, заявляють представники Google, фінальна версія Google Apps не поступатиметься Microsoft Office по стабільності роботи, при цьому його вартість і витрати на обслуговування будуть меншими. Освітні установи зможуть отримати доступ до Google Apps безкоштовно.
У той же час онлайнове зберігання даних, швидше за все, не залучить великі корпорації, які піклуються про збереження даних. У таких компаніях воліють зберігати дані "на своїй території", де менше ризику злому або випадкової втрати інформації.
Таким чином, веб-додатки представляють більший інтерес для малого і середнього бізнесу. Вже до офіційного представлення пакет Google Apps "тестують" тисячі компаній.

Компанія Microsoft підготувала свою відповідь - у вигляді Office Live. Принципи його роботи - приблизно ті ж: онлайновий доступ до редакторів документів і таблиць, онлайновий органайзер і т.п. За статистикою, Office Live використовують 250.000 невеликих компаній, а повний набір функцій обходиться в $ 39,95 в місяць. За словами Кріса Капоссела (Chris Capossela), в Microsoft є солідний досвід у роботі з корпоративними додатками, якого немає у конкурентів.

Одна з найбільш інтенсивних перевірок Google Apps на міцність почалася в жовтні 2006 року: тоді сама компанія-розробник "перемкнула" всіх своїх співробітників на нові застосування. Співробітники Google виявилися одними з найбільш вимогливих користувачів: вони звикли працювати з Microsoft Outlook і Oracle Calendar. Втративши частину зручностей попередньої системи, вони завалили відділ розробки Google Apps запитами нових функцій (приблизно 1000 запитів за перші 2 тижні використання).

Обмін інформацією

Використання послуги Google Apps дозволяє співробітникам організації працювати з новітніми інструментами для обміну інформацією. Ttfgtytujbjhyijuyhikunk.jpg


За допомогою інструментів Google Apps співробітники зможуть обмінюватися інформацією, спільно працювати з документами, спілкуватися в режимі онлайн, відкривати доступ і публікувати інформацію для своїх колег, бути завжди на зв'язку. Для роботи з сервісом використовується будь-який браузер, крім того, доступ надається і з мобільних пристроїв. Ліцензія на використання Google Apps оформляється на рік, вартість залежить тільки від числа користувачів. Забезпечується безпека та конфіденційність корпоративних даних. Google пропонує надійну систему кодування даних, переданих з браузера на сервер, а також потужні механізми захисту, що дозволяють знищувати віруси, виявлені в листах і додатках. Google Apps успішно інтегруються з рішеннями інших постачальників. Фахівці організації зможуть додавати автоматичну ініціалізацію користувача, здійснювати інтеграцію з системами єдиного входу. Забезпечується підтримка архівування листів і рішень для забезпечення сумісності з допомогою безпечних API. Сервіс також здійснює комплексну і безпечну перевірку автентичності користувачів.


Основні новини про Google Apps

Створений три роки тому новий бізнес Google - пакет Google Apps - на тлі рекламного бізнесу компанії можна навіть не помітити. Google контролює 60% контекстної реклами в світі, і вона приносить компанії левову частку її $ 22-мільярдної виручки. Ще близько $ 750 млн дає продаж корпораціям підписки на використання Google Apps по $ 50 за робоче місце в рік. У порівнянні з доходами головного конкурента від продажу Microsoft Office це крихти. Коли Apps з'єднається з розробленим Google браузером Chrome і мобільною платформою Android, цей сервіс загрожує докорінно змінити нашу техніку і способи організації повсякденної роботи і відпочинку.

Браузер Google Chrome призначений не тільки для з'єднання комп'ютера з інтернетом. Він дозволяє програмам Google Apps працювати, навіть коли ви відключені від інтернету, зовсім як Microsoft Office. Кількість співробітників Google, що працюють над корпоративними продуктами, перш за все над Apps, збільшилася з 25 у 2004 році до 1000 (при загальному штаті 20 000 осіб). З них 400 осіб - програмісти, решта займаються продажами і підтримкою. Apps продається за рахунок своєї дешевизни, зручності і можливостей, але потенційно ця система може створити нову комп'ютерну екосистему, що відрізняється від нинішньої настільки ж, наскільки персональні комп'ютери відрізнялися від мейнфреймів

Джерела використаної літератури

google apps

apps[http://allsoft.ru/program_page.php%3Fgrp%3D66622&ei=hhMJTePACoG18QOfjswy&sa=X&oi=translate&%7Cprogram

_page]