GoToMeeting/GoToTrain

Матеріал з Фізмат Вікіпедії
Перейти до: навігація, пошук

GoToTraining – web-конференції для онлайн навчання та тренінгів.

GoToMeeting – це одне з найкращих рішень для веб-конференцій від компанії Citrix.

План

1.Функції та характеристики GoToMeeting

2.Функції та характеристики GoToTrain

3.Нові досягнення компанії Citrix

Функції та характеристики GoToMeeting

GoToMeeting Citrix GoToMeeting реалізує всі функції, необхідні для ефективної та інтенсивної роботи на відстані. Завдяки технології швидкої передачі зображення з екрану можна обмінюватися слайдами PowerPoint, електронним таблицями, можна швидко і легко організувати віртуальні зустрічі без попередньо складеного графіку. Рівень безпеки є найвищим серед доступних на сьогодні продуктів завдяки 128-бітному шифруванню з алгоритмом AES. Повна конфіденційність віртуальних зустрічей забезпечується без додаткових витрат.

G2m hiw meetNow.jpg

Компанія Citrix додає в свої сервіси для web-конференцій, вебінарів і віддаленої підтримки такі сервери як: GoToMeeting , GoToWebinar і GoToTraining. Вони забезпечують багатоточковий відеоконференцзв'язок, причому відразу в форматі HD. Нова технологія компанії HDFaces дозволяє проводити сеанси відеозв'язку до 6 учасників з роздільною здатністю 640 x 480, а при відеозв'язку один-на-один з роздільною здатністю аж 1920 x 960. HDFaces призначена для трансляції відеопотоків на окремому моніторі, або на екрані-проекторі професійної системи відеоконференцій.

Функції та характеристики GoToTrain

GoToTraining надає такі функції, як screen-sharing, віддалений контроль екрану, інтрументи для анотацій, спільний доступ до файлів, запис зустрічі і телеконференцзв'язок.А в чому особливості? По-перше, сервер може опублікувати он-лайн форму для реєстрації на навчання. При цьому зареєстровані слухачі відразу отримують доступ до навчальних матеріалів. По-друге, сервіс надає різні інструменти для конролю знань (тести, опитування ...) і дозволяє формувати звіти про успіхи студентів. І звичайно, можна зручно організувати каталог курсів з прив'язаними до них матеріалами. В он-лайн тренінгу можуть брати участь до 200 чоловік одночасно. Вартість використання - від $ 149 в місяць.

Нові досягнення компанії Citrix

Компанія Citrix Online, що є підрозділом корпорації Citrix , повідомила, що її служба веб-конференцій Citrix GoToMeeting, що діє з серпня 2004 р., привернула вже більше 2 тис.клієнтів, більшість з яких - малі та середні підприємства. У звіті "Світові ринки веб-конференцій", підготовленому компанією Frost & Sullivan, що спеціалізується на дослідженнях ринку, прогнозується зростання обсягу ринку віртуальних нарад протягом року до 1 млрд.дол, а до 2010 р. - майже до 3 млрд. дол , причому очолить його цільовою для Citrix GoToMeeting сегмент малих і середніх підприємств. Ще одна дослідницька фірма, In-Stat/MDR, також очікує значного зростання, і теж в першу чергу за рахунок малих підприємств.

[1] [2]