Elluminate

Матеріал з Фізмат Вікіпедії
Перейти до: навігація, пошук

Elluminate.jpg

Що таке Elluminate?

Elluminate logo.png Це програма Веб-конференцій, розроблена Elluminate Inc. З допомогою Elluminate можна проводити онлайн конференції на підприємствах, заняття в школах, зустрічі. В основному ця програма використовується в освітніх цілях, проте також Elluminate широко розповсюджена в сфері бізнесу. Безліч ділових та наукових нарад і конференцій проводяться в онлайн режимі саме з використанням Elluminate Live.

Детальніше про Elluminate Live

Засоби зв'язку Elluminate Live включають інтегровану передачу голосу через IP, державний і приватний чат, голосування, смайлики, також підтримується веб-камера. Програмне забезпечення включає в себе декілька візуальних засобів, у тому числі дошка, спільне використання додатків, функціонує передача файлів і Веб-тур. Дошка дозволяє завантажувати на неї презентації і матеріали для пізнішого проведення з допомогою них конференції, наради, або для навчальної цілі. Програмне забезпечення також включає функцію запису, яка дозволяє записати голос того, хто проводить презентацію, а потім його відтворити в процесі самої конференції чи заняття, також запису підлягає і відеоінформація. В наш час інноваційні технології дедалі частіше впроваджуються в освіту. Програма Elluminate Live дозволяє зробити великий крок вперед у розвитку того чи іншого закладу освіти. Проведення Веб-конференцій має бузліч позитивних сторін і переваг. Наприклад студенти можуть з допомогою такої технології можуть брати участь в онлайн лекціях з закордону. Це сприяє розширенню їхнього кругозору, збільшенню компетентності, підвищенню рівня знань. Все це досягається за рахунок спілкування і співпраці їх з закордонними фахівцями та висококваліфікованими працівниками тої чи іншої галузі науки.

Використання Elluminate Live

Щоб мати змогу використовувати Elluminate Live, необхідно мати всатовленими на ПК наступне програмне забезпеченя: Java Web Start і Java SE, фірми Sun Microsystems. Elluminate Live розроблений таким чином, що може використовуватися на будь-якому комп'ютері, практично під будь-якою сучасною оперційною системою, якщо встановлена Java. Також Elluminate Live можна користуватися з допомогою інтернет-з'днань, які включають Cable / DSL, 28.8Kbp Dialup, 36.0Kbp Dialup, і 56.0Kbp віддаленого з'єднання. Elluminate Live можна завантажити та інсталювати як і будь-яке інше програмне забезпечення.

Джерела інформації

Корисні посилання