Dimdim

Матеріал з Фізмат Вікіпедії
Перейти до: навігація, пошук

Dimdimlogo.png Dimdim - компанія, що займається розробкою програмного забезпечення, яке надає платформу на основі веб-додатка для онлайн, взаємодії та конференцій. Dimdim надає безкоштовний сервіс веб-конференцій в ході якого користувачі можуть демонструвати роботу на власному робочому столі, показувати слайди і PDF документи з ПК, спільно малювати і писати (друкувати), демонструвати сайти, спілкуватися в чаті, розмовляти голосом і передавати відео.

Історія Dimdim

Альфа-версія Dimdim була опублікована в 2006, потім пішов закритий бета-реліз восени 2007. Перший публічний бета-реліз в квітні 2008. Версія 4.0 beta з'явилася в липні 2008. Остаточна версія 4.5 з'явилася в грудні 2008.

Команда управління компанії

Management dd.jpg
DD Ganguly (DD) - головний виконавчий директор

Раніше, як віце-президент з розвитку продуктів в CA (NYSE: CA; $ 3.5b) він побудував організацію. Він вступив в СА в 2001 році і заснував AIM, Inc, де він був головним виконавчим директором. DD має ступінь бакалавра в галузі комп'ютерних наук з Індійського технологічного інституту, Кхарагпура і ступінь магістра комп'ютерних наук з Сіракузького університету, де він був членом університету.


Management prakash.jpg
Prakash Khot - директор за технологіями

Пракаш Хот відповідає за контроль технології. Пракаш має успішний досвід розвитку корпоративних додатків і веб-додатків наступного покоління. До співзасновника Dimdim, він вів компанії CA (NYSE: CA), RFID групи в Управлінні технічного директора.


Management steve.jpg
Steve Chazin - директор з маркетингу

Стів провів свою кар'єру застосування нових підходів до маркетингу, продажах, проектування, дизайн для стартапів, як Bowstreet і Adesso і великі компанії, як Apple, Avid і Raytheon. Протягом майже десяти років працював в Apple, Стів був топ-менеджером з продажу і допоміг відновити Apple, поверненув компанію до прибутковості. До Apple, він був менеджером по розділу Raytheon, що відповідає за розробку надзвукового обтічники ракет. Стів отримав ступінь бакалавра з фізики в коледжах Франкліна і Маршалла і MSEE з Прінстонського університету.


Management roger.jpg
Roger Hodskins - віце-президент, з міжнародних продажів

Роджер прийшов в Dimdim з більш ніж 25-річним досвідом продажів у швидко зростаючих софтверних компаніях. Його послужний список включає в себе два успішних проекти і три придбання на суму більше 1,5 млрд. дол США. Перед Dimdim, Роджер був віце-президентом щодо стратегічних альянсів і розвитку бізнесу в Lumigent відповідальність за провідних світових каналів компанії з продажів, маркетингу і розвитку бізнесу команд. Раніше він був віце-президентом країни стратегічні союзи в Ascential Software, де він був частиною виконавчої команди, було створено понад $ 120 млн. доходу. На початку своєї кар'єри пан Hodskins займав посаду віце-президента з продажів WW, послуг та підтримки на NetGenesis, де він допомагав керівництву компанії, а також служив в якості віце-президента зі стратегічних альянсів Rational Software і на SQA.
Management bob.jpg
Bob Dudley - головний фінансовий директор

Боб має більше 17 років досвіду роботи в якості фінансового директора компаній. Як партнер-засновник фінансовим директором венчурного Advisors, він зіграв важливу роль у забезпеченні фінансування підприємства, реструктуризації і водіння масштабованих кращих у своєму класі ділової практики і стандартів для широкого спектру підприємств підтримки компанії з 2004 року. До венчурного Advisors, Боб працював фінансовим директором корпорації INSO. Боб отримав диплом магістра бізнесу Суффолк університету і випускник університету штату Массачусетс, Lowell.


Можливості dimdim

Dimdim пропонує браузер служба веб-конференцій, на основі платформи з відкритим кодом. Користувачі можуть завантажити з відкритим вихідним кодом і встановити її на своїх серверах. Учасники не потрібно завантажувати будь-яке програмне забезпечення для розміщення або участь у засіданні. Dimdim дозволяє доповідачам поділитися своїми робочими столами, показувати слайди, а також говорити, слухати, спілкуватися, а також трансляції через веб-камеру.

Відкритий код

Dimdim доступний, в першу чергу, як корпоративне ПЗ і в якості віртуальної машини, але для розробників співтовариства відкритих вихідних кодів з відкритим вихідним кодом також були надані можливості робити внесок у розвиток відповідно до GNU General Public License (GPL), даючи їм можливість встановити і використовувати Dimdim у власних мережах. Найбільш відома версія відкритого джерела, 4,5 «Свобода» опублікована в грудні 2008 року на sourceforge.net. Дистрибутиви системи для установки на різні операційні системи і віртуальні машини, а також відповідна документація доступні окремими файлами. Dimdim може бути інтегрований з платформ електронного навчання Moodle, Claroline Docebo і, системами спільної роботи Zimbra і CRM-системою SugarCRM. На відміну від сервісу Dimdim, наданого основним веб-сервером, сервер Dimdim на відкритому вихідному коді не може обмежити кількість учасників

Можливість шифрування

У користувача є можливість зробити багаторівневе шифрування і повну анонімізації всього VoIP трафіку (голоси, відео, службової інформації і т.д.) за допомогою мережі I2P, програму-маршрутизатор для роботи з якою можна встановити на ПК, смартфон, нетбук, ноутбук і т . д. Ця мережа представляє з себе повністю децентралізовану, анонімну середу передачі даних, де кожен пакет даних піддається чотирирівневого шифруванню з використанням різних алгоритмів шифрування з максимальними розмірами ключа. Мережа I2P використовує тунельну передачу даних, де вхідний і вихідний трафік йдуть через різні тунелі, кожен з яких зашифрований різними ключами, при цьому тунелі періодично перебудовуються зі зміною ключів шифрування. Все це призводить до неможливості прослухати і проаналізувати проходить потік третьою стороною. При цьому на потокове передачу тунелювання і шифрування не позначається, тому що використовується спеціально створена для потокових служб бібліотека, тому дані приходять строго в заданому порядку, без втрат і дублювань.

Корисні посилання