Bubbl.us

Матеріал з Фізмат Вікіпедії
Перейти до: навігація, пошук

Bubbl.us

Bubbl logo.jpg

bubbl - від англійського - "бульбашка" Сервіс для створення «карт пам'яті »покликаний виручити студента,остаточно заплутаного у своїх записах.Адже найкраще сприймає інформацію візуально,що називається,«на пальцях».Bubbl.us дозволяє організовувати дані за допомогою побудови схем.

Детальніше про роботу з bubbi.us

Bubbl.us представляє собою великий чистий аркуш, на якому користувач може накидати різнокольорові квадратики,підписати їх і пов'язати між собою різними зв'язками. Щось дуже схоже на Visio або на Gliffy. Але на відміну від цих двох сервісів, bubbl.us не дозволяє розміщувати на аркуші різні види елементів, а обмежується тільки прямокутниками.

Візуальне оформлення виконане на п'ять з плюсом. Нічого зайвого на робочому полі немає. Воно (робоче поле) не захаращане купою непотрібних панелей. У той же час, все необхідне тут же потрапляє до рук. Створена схема легко масштабується і рухається по екрану. Якщо потрібно видалити один квадратик, то на його місці відбувається невеликий вибух, що супроводжується відповідним звуком. Управляти квадратиками можна не тільки мишкою, але клавіатурою, використовуючи гарячі клавіші. Окремо відзначити можна чудову кнопочку «unpin». Вона вміє з дуже заплутаних і розгалужених схем робити схеми зрозумілі і логічні, повертаючи,розташовані користувачем квадратики, на своє законне місце. Кожен користувач може створити будь-яку кількість схем. Їх список розміщується у правій частині екрана. Кожну схему в окремо можна дозволити для доступу до неї іншим користувачам. Також схему можна експортувати у растрове зображення (JPG або PNG), в XML або в HTML. Зворотний процес - експорт - доступний тільки з файлів XML. У сайт вбудована зручна система допомоги. При наведенні курсору миші на будь-який активний елемент, в правій частині екрана, у спеціальному віконці, відобразиться опис можливостей цього елемента, а також поєднання гарячих клавіш, використовуючи які можна задіяти цей елемент. Окремого слова заслуговує функція друку. Ясна річ, що створена схема може бути дуже великою, тому перед печаткою необхідно виділити ту область схеми, яку бажаєте вивести на папір. Якщо ж, не дивлячись на розмір, потрібно роздрукувати всі, то можна вказати сайту, щоб він зменшив схему до розмірів звичайного аркуша. Схема1.png.

Bикористаня bubbl.us

-створення наочних карт знань, схем, блоків онлайн; - організування сумісної праці по створенню ескізу карти знань; - введення карти знань на ваш блог або сайт; - відіслання її електронною поштою; - зберігання карту знань як зображення; - роздрукування виділеної частини схеми, або всю схему.

Створення карти знань в Bubbl.us

Крок 1. Створіть аккаунт на bubbl.us (зареєструйтесь).

Крок 2. Розгляньте Bubbl Anatomy (у правому нижньому вікні випливає підказка).

Крок 3. Створіть карту.

Крок 4. Збережіть.

Крок 5. Імпортуйте в блог або на сайт.

Можна організувати спільну роботу з декількома друзями. Для цього знайдіть друзів (за їх логіну або e-mail) або запропонуйте зареєструватися. Виберіть карту для спільного редагування. Надайте друзям права перегляду або редагування.

Цікаві гіперпосилання та Інтернет-ресурси про сервіс

Відео про сервіс bubbl.us англійською[1]

Тренинг Сервис bubbl.us или Волшебные пузырьки[2]

Мозговий штурм онлайн[3]

Джерела інформації

Корисні посилання

[[]]