Animoto

Матеріал з Фізмат Вікіпедії
Перейти до: навігація, пошук

Animoto.jpg

Що таке Animoto?

Animoto є веб-додатком, який створює відео з вибраних користувачем фотографій, відеокліпів і музики. Animoto аналізує надані фотографії, відеокліпи і музику, використовуючи їх для створення відео, схожого на trailer.

Детальніше про Animoto

Animoto logo.jpg Цей веб-додаток налаштований таким чином, що кожного разу користувач отримує унікальне відео, не схоже на попереднє. розробники сайту стверджують, що на ньому немає двох однакових, створених Animoto відеокліпів. До листопада 2009 року в Animoto було зареєстровано 1 млн. користувачів. Додато Animoto на iPhone було встановлено 300000 разів, а два мільйони користувачів Facebook використовують Animoto до сьогодні. За рік до того, в серпні 2008 року на Animoto.com було зареєстровано 250000 користувачів зі 150 країн світу.

Дещо з істрії Animoto

Animoto було створено в серпні 2006 року, а веб-сайт продукту створено 14 серпня 2008 року. Animoto створювали в Нью-Йорку та в одному з офісів Сан-Франциско. У березні 2008 року Animoto почав створювати свої власні додатки для Facebook. Одразу ж вони почали користуватись попитом серед користувачів. Після створення сайту Animoto.com , за три дні на ньому зареєструвалося 750 тисяч людей. Оскільки Animoto була інтегрована з YouTube, користувач може експортувати Animoto відео одразу на YouTube. Станом на серпень 2009 року на YouTube було викладено майже 250 тисяч Animoto відео. У червні 2009 року було створено додаток, який дозволяє використовувати Animoto користувачам iPhone, створювати відео з фотографій, зроблених на їх телефон.

Джерела інформації

Корисні посилання