ADL

Матеріал з Фізмат Вікіпедії
Перейти до: навігація, пошук

Урядове розпорядження 13111, "Про використання технології для покращення навчання службовців федерального уряду" зобов'язала Міністерство Оборони (DoD) взяти на себе ініціативу в роботі з іншими федеральними агентствами, вищою школою і комерційними організаціями над розробкою специфікації у сфері нових технологій в освіті. В Олександрії (Вірджинія, 1999 р.) Міністерством була створена Лабораторія Advanced Distributed Learning (ADL). За урядовим розпорядженням 13111 слід було розпорядження 13218 «Робоча Ініціатива XXI століття», що ставить за ці ж цілі.

Лабораторії повинні перевіряти всі продукти ADL на предмет доступності, можливості використовуватися повторно, тривало і ефективно. Ці критерії стосуються таких особливостей:

· Здатність переміщати освітній Web контент в будь-яке середовище незалежно від прикладної програми.

· Багаторазово використовувати контент в будь-якому середовищі незалежно від прикладної програми.

· Створення освітнього контенту доступного і легко піддається пошуку, незалежно від прикладних програм.

· Застосування SCORM до освітніх програм.

Для досягнення цих завдань ADL організував "Plugfest"-конференції, де представники уряду, вищої школи та бізнесу можуть обмінятися досвідом щодо створення освітніх програм і продемонструвати нові ADL розробки на основі SCORM.

Крім розробки SCORM, мережа ADL Лабораторій займається створенням принципів обміну інформацією між урядовими організаціями, вищою школою і комерційними організаціями. Ці принципи будуть включати розробку проекту, стратегій розвитку та методів оцінки.