Створення буклету та інформаційного бюлетеня

Матеріал з Фізмат Вікіпедії
Перейти до: навігація, пошук

При роботі в середовищі Publisher використовують майстер публікацій. Таким чином користувач, використовуючи макети, може створити власну публікацію.

Завдання 1

Створити буклет для серії «Птахи занесені до Червоної книги України», в якому повідомлятиметься про зникаючий вид птахів (перегляньте сайт http://mail.menr.gov.ua/publ/redbook ).

Практичні рекомендації щодо виконання завдання:

1. Запустити Publisher. В області задач Нова публікація виберіть в групі Почати з макету пункт Публікація для друку, потім пункт Буклети.

2. В Галереї попереднього перегляду справа виберіть потрібний макет.

3. В області задач Параметри : Буклет в групі Розмір сторінки виберіть 3-панельний.

4. Якщо публікацію необхідно відправити поштою, клацніть Включити в групі Адресу замовника. У відповідній секції публікації з'являться текстові поля для зворотної адреси. В нашій публікації адреса замовника відсутня.

5. Якщо в публікацію необхідно додати форму, виберіть один з трьох варіантів Бланк для відповіді, Бланк замовлення або Бланк підписки в групі Форма. В нашій публікації форма відсутня.

6. Заповніть поле Девіз організації: «...Заради тварин, заради дюдей!» Виділіть заміщающий текст в текстовій рамці і введіть необхідний текст.

7. Текстове поле назва організації оформіть таким чином: Роботу виконав(ла): П.І.Б., школа.

8. Заповніть текстове поле адреси.

9. Ліву колонку оформіть як посилання на Інтернет-джерела.

10. Вставте зображення обраного птаха. Клацніть правою кнопкою миші стандартну картинку, виберіть послідовно пункт Змінити малюнок і тип малюнка, який необхідно використовувати в публікації.

Примітка. Якщо ви клацнули картинку правою кнопкою миші, а в контекстному меню відсутній пункт Змінити малюнок, клацніть картинку один раз. Навколо картинки з'являться сірі маркери. Знову клацніть картинку правою кнопкою миші і виберіть пункт Змінити малюнок.

11. Якщо потрібно змінити колірну схему публікації, щоб вона більше відповідала фірмовому стилю вашої організації, перейдіть з області завдань Параметри: Буклет в область завдань Колірні схеми, клацнувши відповідне посилання. Щоб застосувати ту або іншу колірну схему, клацніть відповідну схему в групі Застосувати колірну схему. Щоб створити нову колірну схему, в точності повторюючу фірмову колірну палітру, яка використовується в публікаціях вашої організації, клацніть посилання Призначена для користувача колірна схема.

12. Якщо потрібно змінити шрифтову схему публікації, щоб вона більше відповідала фірмовому стилю вашої організації, перейти в область завдань Шрифтові схеми можна з області завдань Параметри: Буклет, клацнувши відповідне посилання. Щоб застосувати ту або іншу шрифтову схему, клацніть відповідну схему в групі Застосувати шрифтову схему.

13. Зворотну сторону буклету заповніть інформацією з ілюстраціями.

Завдання 2

Створіть газету класу за допомогою публікації –– інформаційний бюлетень. Прийоми виконання завдання аналогічні до попереднього. Виберіть макет бюлетеня –– Ритм. При виконанні завдання користуйтеся матеріалами з папки Газета (на робочому столі).

http://docs.google.com/?pli=1#folders/folder.0.0B_QWNrN8Ni5iM2FhZThmMzQtYmViMy00NmQwLTkwZDMtYzNmN2E5NzNiNjA4

Ілюстрації відшукайте в Інтернеті.