Система адміністрування сервера освітнього закладу

Матеріал з Фізмат Вікіпедії
Перейти до: навігація, пошук

Опис

Розглядаючи програму СТО для загальноосвітніх закладів України, не можливо не побачити сукупності положень, які спрямовані на комп’ютеризацію навчання. У цій програмі передбачені дії уряду країни, які протягом певного часу мають привести до якісних та кількісних змін у вітчизняній системі освіти, а зокрема і в інформатизації нашої системи освіти.
Крім цього, програма передбачає активне використання різного роду допоміжного обладнання: відео-проектори, інтерактивні дошки, сканери, принтери та інше мультимедійне обладнання. Розглядаються також такі проблеми, як реструктуризація локальних мереж, організація інформаційної взаємодії між навчальними закладами, а також проблема розробки порталу загальноосвітнього закладу, застосування засобів спільного користування інформаційним контентом (дистанційне навчання). Впровадження такого порталу загальноосвітнього закладу допоможе керівництву подолати інформаційний бар’єр між педагогічним колективом закладу та батьками учнів, адже лише співпраця обох допоможе виховати повноцінного громадянина країни.
У даний час надзвичайно потрібною в Україні була б деяка система адміністрування сервера загальноосвітнього закладу, що дозволяла б користувачу, що володіє основами роботи на ПК, керувати та налаштовувати сервер і мережу, загальноосвітнього закладу.
У цьому курсі ми розглянемо основні поняття та вивчимо сервіси, з допомогою яких можна організувати Інтернет-сервер загальноосвітнього закладу та засоби для керування цим сервером.

Програма курсу

Програма курсу "Система адміністрування сервера освітнього закладу"

Лекції

  1. Поняття сервера. Особливості функціонування сервера загальноосвітнього закладу
  2. Поняття операційної системи та її складові

Презентації

Презентація до курсу "Система адміністрування сервера освітнього закладу"

Карти знань

Карти знань до курсу "Система адміністрування сервера освітнього закладу"


Використані джерела

Використані джерела для складення курсу "Система адміністрування сервера освітнього закладу"