Освітні ресурси мережі Інтернет з математики

Матеріал з Фізмат Вікіпедії
Перейти до: навігація, пошук

З появою нових засобів доступу, опрацювання та зберігання інформації змін зазнали всі сфери життя людини. Мережа Інтернет зайняла перше місце серед способів проведення вільного часу. Не зважаючи на численні можливості мережі, для більшої частина користувачів її використання в кращому разі обмежується проведенням вільного часу в соціальних мережах, переглядом фільмів чи прослуховуванням музики. Всі забувають про освітній потенціал мережі. Точніше, мало хто володіє знаннями про її можливості в цьому питанні. Більшість вчителів та учнів використовує мережу для пошуку реферату, розв’язку завдання, доведення теореми чи пошуків книг і статей. Процес цього пошуку є хаотичним, довго триває і приносить не найкращі результати. Однією з основних проблем сучасної системи освіти є те, що для більшості вчителів та учнів мережа є всього лише засобом пошуку інформації.
Освітній потенціал мережі важко переоцінити. Численні сайти, портали і бази даних, в яких зібрано цікаву, нову і актуальну інформацію – всі вони чекають того, хто би ними користувався. Ці ресурси постійно оновлюються і поповнюються. З іншого боку, лише одиниці вчителів та учнів використовують мережу як засіб для навчання і здобування знань.
Цей довідник призначений для широкого кола користувачів. Учні, які прагнуть знати більше з математики, вчителів, які прагнуть йти в ногу з часом, студенти-практиканти, які готують свої перші уроки, але вже хочуть, щоб вони були цікавими та результативними і всі, хто бажає розширити свої знання з математики та цікаво і з користю провести свій час – кожен може знайти щось корисне в цій книзі.


Довідник "Освітні ресурси мережі Інтернет з математики"