Обговорення користувача:Romanyuk nv

Матеріал з Фізмат Вікіпедії
Перейти до: навігація, пошук

Автор проекту

Романюк Наталія Володимирівна

Назва проекту

«Невидимий світ навколо нас»

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основний предмет: природознавство

Вік учнів, клас

3 клас, 9 років

Стислий опис проекту

Проект призначений для учнів 3 класу. Учні будуть досліджувати властивості повітря, забруднення повітря, дізнаються, що дихати забрудненим повітрям шкідливо людям, тваринам і рослинам. Провівши дослідження, діти побачать, що найбільше забруднює повітря і відповідно до цього створять презентацію в Power Point. . Також вони дізнаються, що за допомогою повітря можна загартовуватись. Відповідно до своїх досліджень, оформлять цікаву публікацію в Publisher.

Питання проекту

Ключове питання

Куди ступиш - всюди маєщ, хоч не бачиш, а вживаєш??

Тематичні питання

1. Чи потрібно охороняти чистоту повітря?

2. Як можна загартовуватись за допомогою повітря?

Змістові питання

1. Які ми знаємо властивості повітря? 2. Що забруднює наше повітря? 3. Чи довго живі організми проживуть без повітря?


План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення проекту

План реалізації проекту

Навчальні цілі

- вчити школярів самостійно шукати літературу, використовувати Інтернет ресурси; - знаходити необхідну інформацію та опрацьовувати її; - розвивати пізнавальні здібності, критичне мислення, зв’язне мовлення; - формувати навички роботи в групі; - ознайомити зі складом повітря, його властивостями; - виховувати бережливе ставлення до природи, естетичні смаки, творчі навички.


Діяльність вчителя

Вчитель формулює тему проекту, навчальні та змістові питання. Представляє презентацію ідеї проекту чи публікацію, яка покаже переваги методу проектів. Розробляє критерії оцінювання діяльності учнів. Робить підбір необхідних матеріалів з підручників та Інтернет ресурсів. Перевіряє наявність необхідного апаратного забезпечення для реалізації проекту. Передбачає виділення додаткового часу на вивчення питання проекту учнями в мережі Інтернет, книгах (підручниках, посібниках). Також вчитель контролює роботи учнів, коригує їх презентації, публікації протягом проекту при необхідності. Вчитель розподіляє учнів на групи, за інтересами до пропонованої тематики дослідження. Вчитель ставить перед кожною групою завдання, вимоги до оформлення своїх досліджень, вимоги до виступів. У разі необхідності вчитель протягом проекту консультує учнів і спрямовує їх діяльність в потрібне русло. Вчитель збирає роботи учнів, проводить захист проекту, вказує шляхи подальшого поглиблення знань з даної теми, оцінює роботи і повідомляє результати оцінювання.

Презентація вчителя

Публікація вчителя

Блог вчителя


Фасилітація

Діаграми


Діяльність учнів

Учні знайомляться з темою проекту , обговорюють з учителем ключове, тематичні та змістові питання. Об’єднуються в групи та виконують спільно завдання. Для цього вони вивчають необхідний теоретичний матеріал, читають цікаві статті, проводять дослідницьку роботу. Заповнюють таблицю ЗХМД на початковому та заключному етапах проекту. Отримують критерії оцінювання від вчителя їхньої кінцевої роботи. На підставі отриманих результатів роблять відповідні висновки і оформляють роботу у вигляді презентації, публікації та спільного для всіх груп web-сайту. На захисті проекту представляють результати роботи всіх груп.

Презентація учнів схема


Оцінювання

На початку роботи над проектом учні знайомляться із стартовою презентацією та відео презентацією вчителя, обговорюють ключове, тематичні та змістові питання. Протягом етапу дослідження учні заповнюють таблицю ЗХМД. Також на початку проекту учні одержують форми оформлення та оцінки презентації, публікації, стін-газет, а також критерії виступу (представлення, захисту) досліджень своєї групи Ці критерії допоможуть учням досягнути хороших результатів роботи. В кінці проекту учитель за даними формами виставить учням оцінки за їхню участь у проекті. Учні здійснюють рефлексію, заповнюють форму самооцінки проекту. Вчитель враховуватиме креативність, цікавість дослідженої інформації учнями, активність на всіх етапах роботи над проектом.

Форма оцінки учнівської презентації

форма оцінювання учнівської публікації

Форма оцінки учнівського web-сайту


Корисні ресурси

[1]

[http://notatka.at.ua/publ/konspekti_urokiv_geografiji_6_klas/tema_31_temperatura_povitrja/44-1-0-

1360]

[2]

[3]

[https://www.google.ru/search?

q=небо&newwindow=1&client=opera&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=XaMwU- CmMKWJzAOi_4CADA&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1024&bih=660#facrc=_

&imgdii=_&imgrc=E7YdLNNb_VIhkM%253A%3Bjr_Ci7oXX- uoyM%3Bhttp%253A%252F%252Ffotodes.ru%252Fupload%252Fimg1343814533.jpg%3Bhttp%253A%25

2F%252Ffotodes.ru%252Fdownload%252F3080%3B1600%3B1200]

[https://www.google.ru/search?

q=небо&newwindow=1&client=opera&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=XaMwU- CmMKWJzAOi_4CADA&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1024&bih=660#facrc=_&imgdii=_&imgrc=zDd- xgAm3ORvMM%253A%3BV5cy1J_3c5CIJM%3Bhttp%253A%252F%252Fru.best- wallpaper.net%252Fwallpaper%252F2560x1600%252F1107%252FLadybug-daisy- sky_2560x1600.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fru.best-wallpaper.net%252FLadybug-daisy- sky_2560x1600.html%3B2560%3B1600]

Інші документи

Дозволи батьків на використання ресурсів Інтернету

Посилання на використані ресурси Інтернету


Форма для опитування
Категория:Интел Intel. Навчання для майбутнього. Версія 10.1