Обговорення:Створення діаграм та графіків в Exel

Матеріал з Фізмат Вікіпедії
Перейти до: навігація, пошук

В даному конспекті чітко виокремлені основні етапи уроку, що дає зногу чітко зорієнтуватися на уроці, тобто дотримано структури уроку.

Весь матеріал який підготовлений для розповіді вчителеві є досить об’ємним, проте з іншої точки зору все розписано до найменших подробиць, що досить зручно.

Проте щоб все це принесло найбільш ефективний результат на уроці необхідно щоб вчитель все описане паралельно демонстрував учням. тому перед таким уроком необхідно щоб все було підготовлено для демонстації(чи це буде проектор з слайдами, чи демонстрація через програму NetOpSchool).

Такох можна після кожного етапу пояснення (а в конспекті є декілька етапів) ставити учням запитання по щойно поясненому матеріалі, щоб перевірити чи все зрозуміло, чи немає якихось непорозумінь.

В кінці варто також (якщо ще залишиться час, адже це вже залежить від того, наскільки учні швидко сприймають новий матеріал) проговорити новий матеріал, виділви основні моменти, або дати учням змогу запитати що все таки було незрозуміле на уроці.

Якщо зробити підсумок, то конспект досить добре підготолений з теоретичної точки зору, і можна було б ще добавити якісь запитання між різними етапами пояснення, щоб учні могли обдумати все що робиться на уроці в даний момент.