Обговорення:Зведені таблиці Excel (3.9)

Матеріал з Фізмат Вікіпедії
Перейти до: навігація, пошук

Даний конспект уроку відповідає вимогам до складання конспектів. Чітко виділені всі етапи, передбачені вимогами до структури уроку. Негативним моментом є те , що вказано пункт "контроль домашнього завдання", проте не зазначено яким чином це здійснювати. В пункті "актуалізація знань" варто було б вказати, якими способами її здійснювати і що саме потрібно звернути увагу, адже якщо повторювати все, то це займе багато часу.

Хотіли б відзначити позитивним моментом те, що вчитель здійснює мотивацію вивчення теми, наводить приклади, пов'язані з життям, де це можна використати на практиці, що дасть змогу зацікавити учнів.

Пояснення нового матеріалу представлено у вигляді навчальної бесіди, застосовує навідні запитання до класу що допомагає концентрувати увагу учнів. Вчитель використовує опорну таблицю як алгоритм побудови зведених таблиць.Чітко виділяє кроки послідовності дій для побудови такої таблиці, показує це на практиці.

Для закріплення вивченого матеріалу застосовується "ділова гра", а для самоперевірки учнів пропонує пройти тест. Вказані прийоми допомагають змінювати види діяльності, що активізує учнів, зацікавлює їх. Проте, як видно з тексту конспекту, тут є пункти "висновки уроку" і "пам'ятка для роботи зі зведеними таблицями". На нашу думку, перший з цих пунктів є зайвим, адже включається в другий.

А загалом конспект розроблено досить цікаво і вдало з методичної точки зору.