Користувач:Yashchuk ov

Матеріал з Фізмат Вікіпедії
Перейти до: навігація, пошук

Відомості про користувача

Ящук Олександр.jpg

Обліковий запис

Yashchuk ov

По-документах

Олександр Васильович Ящук

Олександр Васильович Ящук

Захоплення: книги (фентезі, фантастика), фільми (хороші, не дуже хороші і ті з яких більше сміху ніж екшину), музика ("music is my life...")

В людях ціную: доброту, чесність, прямоту, відкритість, толерантність, вихованість та вміння дотримуватися свого слова

Недоліки: реаліст-песиміст, після 12 ночі - всі правила хорошої поведінки успішно ігноруються.

Особливості: не навиджу носити щось в руках ----> рюкзак чи наплічник за спиною практично завжди зі мною, навушники чи телефон який гарлапанить з нагрудної кишенію.

Ставлення до алкоголю: толерантне

Ставлення до куріння: різко негативне (два останні пункти у відношенні представниць прекрасної, але нелогічної половини людства різко, злісно, капець які негативні)

Улюблені цитати: "Глупо надеястя на победу воину упавшему на свой меч", "Хай миється той, кому лінь чухатися", "Время не лечит - время меняет"

Народився 23 листопада 1991 року в невеликому містечку, що іменується Теофіоль (десь по середині маршруту "Тернопіль - Хмельницький").

Дитинство та юність провів як і всі діти: грав футбол, ловив в рибу, смикав за косички дівчаток, дражнив кота, діставав закинуті м'ячі з зарослів акації, читав книги, дивився мультики, радів за здобутки нашого "Динамо", Шеви та Шовковського. Останнього вважав кумиром. Псував зуби всякими солодощами, шлунок - "Мівіною", а зір - телевізором. Передивлявся улюблені фільми та мультики на всіх каналах. Я з того покоління яке ще знає який зв'язок між касетою від магнітофона і олівцем, пам'ятає саморобні йо-йо та планові відключення світла в Україні. З тих хто пам'ятає бензин по 3 гривні і китайські кеди за 40 грн, які служать довше ніж дорогі адідасовські за 300...

Моя діяльність

Портфоліо проекту "Соціальні мережі в сучасному світі"

Довідник "Освітні ресурси мережі Інтернет з математики"