Контент

Матеріал з Фізмат Вікіпедії
Перейти до: навігація, пошук

Oblako1.jpg

Контент


Контент - (англ. content - зміст) - будь-яке інформаційно значуще наповнення інформаційного ресурсу - тексти, графіка, мультимедіа - вся інформація, яку користувач може завантажити на диск комп'ютера з дотриманням відповідних законів, як правило, тільки для особистого користування.Контент для сайту (тобто його наповнення) - те, чого потребує власник кожного ресурсу, адже будь-який інтернет-сайт покликаний виконувати ті чи інші функції. Незважаючи на розвиток мультимедійних технологій, що дозволяють заманити відвідувача аудіо-і відео, тексти сайту були, є і залишаться тим компонентом, без якого неможливо виконати ряд навіть найпростіших завдань.Контент сайту володіє рідкісними властивостями, які роблять його універсальним засобом боротьби за увагу відвідувача. Залучення потенційного покупця на сайт, допомога у виборі товару або послуги, нарешті, сприяння у прийнятті рішення про покупку саме на даному сайті - список можливостей контенту сайту охоплює всі стадії комерційної діяльності інтернет-проекту. Обсяг контенту виражається в одиницях вимірювання кількості інформації (КБ, МБ). Особливу важливість для користувача має актуальність контенту, його значущість в даний час і достовірність наданих даних, а також відповідність контенту поставленим цілям з його пошуку.

Унікальний контент


Унікальний контент - контент який не має аналогів (ексклюзивний контент) на ресурсах схожої тематики або розміщений на веб-сайті з дозволу правовласника, що є результатом інтелектуальної праці та охороняються законом про авторське право. Найчастіше цей термін застосовуэться до текстового наповнення сайтів (текстовий контент). Унікальні статті, написані для конкретного ресурсу, розміщуються на ньому і є першоджерелом, будь-який передрук допустимий лише з дозволу законного власника і на його умовах.


Електронний контент


Електронний контент - інформація, а також продукти і пов'язані з ним послуги, що надаються абонентам мереж передачі даних та мереж мобільного зв'язку в цифровому вигляді, та спожиті з використанням цифрових пристроїв. Під електронним контентом, наприклад, може матися на увазі практично будь-який вміст веб-ресурсу: текст або ж аудіо, відео, фото файли.


Мобільний контент


Мобільний контент - цифровий контент, адресований власникам мобільних пристроїв. Як правило, мова йде про різноманітний цифровий контент, спеціальним чином адаптованому або навіть виготовленому, з урахуванням технічних можливостей мобільних пристроїв і каналу бездротового доступу.


СЕО - контент


СЕО - контент - текст оптимізовано нами під пошукові системи. Використання ключових слів в правильній пропорції, робить текст сайту легко знаходжуваним для пошукових робіт. Ідеальний сео-контент читати легко і приємно.


Використана література