Книги курсу

Матеріал з Фізмат Вікіпедії
Перейти до: навігація, пошук

Радченко М.Г 1С:Предпреятие 8.2 Практичискоє пособие разработчика. Примери и типовие примери.

Книга представляє собою підручник, який дозволяє швидко вивчити приклади розробки і модифікації прикладних рішень на платформі 1С:Підприємство 8.2. Матеріал розрахований на розробника початківця, незнайомих з системою 1С:Підприємство 8.2.

Бартеньев О. В. 1С:Предприятие: программирование для всех. Базовые объекты и расчеты на одной дискете.

Призначено для всіх осіб, що бажають освоїти або вдосконалити техніку розробки програм на основі моделей 1С: Підприємство, а також для керівних працівників, які мають потребу розширити свої знання щодо характеру і способів побудови систем автоматизації діяльності адміністративно-господарських підрозділів організацій різного профілю.

Кашаев С.М. 1С:Предприятие 8. Учимся программировать на примерах.

Основна увага зосереджена на детальний опис технології розробки конфігурації з використанням конструкторів і встроїної мови програмування. Для початківців і досвічених користувачів.

Митичкин С.А. Разработка в системе 1С Предприятие 8.

Ця книга присвячена розробці і модифікації прикладних рішень(Конфігурацій) на технологічній платформі системи програм. «1C Підприємство 8» У книзі дається огляд основних можливостей системи, описуються методики застосування різних механізмів платформи, розбираються прийоми використання вбудованої мови та механізму запитів.

Радченко М.Г. 1С:Предпреятие 8.2. Коротко о главном. Новые возможности версии 8.2.

Книга адресована спеціалістам, які розробляють рішення на платформі 1С:Підприємство 8.1. Вона має зжатий опис найбільш важливих новацій нової версії технологічної платформи системи 1С:Підприємство 8.2. Книга містить значну кількість ілюстрації і ссилок на більш детальне описання.