Гаджети

Матеріал з Фізмат Вікіпедії
Перейти до: навігація, пошук

Гаджети

Gadget1.jpg

Гаджети (з англ. gadget - пристосування, технічна новинка) — оригінальне цифрове обладнання, яке характеризується портативністю (невеликі розміри, вага) та функціональністю (велика кількість різноманітних функцій). Cьогодні гаджетами називають майже всі новинки цифрових технологій. Розмір і вага є одними із найважливіших характеристик гаджетів. Але найголовнішою була і залишається їх функціональність. Майбутнє вже прийшло, увірвавшись у сучасний світ, заповнивши його високими технологіями й повністю змінивши наш спосіб життя. Те, що ще недавно дивувало нас і було доступне тільки вибраним , сьогодні продається по цілком демократичних цінах і використовується в тому числі школярами. При цьому навіть багато новинок високих технологій цілком доступні за ціною. Колись ми спокійно могли жити, не маючи багатьох речей, без яких сьогодні важко представити своє існування. Стільникові телефони й ПК, mp 3-плеєри й цифрові фотоапарати – це лише деякі, звичні для нас гаджети, що далеко не вичерпують увесь список. Багато гаджетів являють собою вигадливу суміш найбільш незвичайних функцій. Гаджети стилю Hi-Tech є продуктом неприборканої фантазії дизайнерів. Дизайнерські розв'язки спростовують усі звичні представлення про те, якими повинні бути речі. Випробувавши багато гаджетів, уже важко відмовитися від них.

Які бувають гаджети


Gadget5.jpg

Найбільшу групу гаджетів становить обладнання, що підключаються до комп'ютера або ноутбука через Usb-Порт. Ці пристосування можуть бути як корисні при роботі з комп'ютером, так і використовувати комп'ютер просто в якості джерела живлення. Такі гаджети, як правило, відрізняються низьким енергоспоживанням і портативністю. Може виявитися корисною миша із вбудованим кардридером або Usb-лампа.


Наступну групу широко розповсюджених гаджетів представляють мобільні телефони і їх похідні (смартфони й комунікатори). Сьогоднішньому мобільному телефону вже недостатньо тільки функції голосового зв'язку. Навіть найпростіші моделі мобільників мають калькулятор, функцію відправлення Смс-Ок, ігри, будильник.


В окрему групу просяться так звані «шпигунські штучки», призначені для підслуховування, підглядання, схованої відеозйомки або пошуку подібних обладнань. Найпоширеніші в цьому форматі мініатюрні відеокамери, вбудовані у звичайні повсякденні речі: авторучки, краватки, калькулятори, пряжку ременя, наручний годинник, головні убори й коміри. Усе, що ми раніше бачили тільки на екранах кінотеатрів і телевізорів у напівфантастичних фільмах.

Приклади


Неможливо пройти повз так званих «розумних годинників». Уявіть собі будильник, який відповзає або відскакує, або навіть забирається нагору по мотузочці, як тільки ви простягнули до нього руку, щоб змусити його замовчати раннім ранком. Розумний годинник міг мати вбудований Ик-Порт для обміну даними з комп'ютером (наприклад, картинками, контактами з адресної книги або мелодіями) або навіть одержувати інформацію про точний час або прогноз погоди з Інтернету. Вони можуть містити в собі програму для розрахунків циклів сну, для того, щоб розбудити вас у найбільш підходящий час, рації, відеокамери й багато чого іншого. Не можна не згадати також зарядні обладнання нового покоління, які дозволяють заряджати акумулятори від комп'ютера через Usb-Порт, за допомогою сонячних батарей або навіть використовувати енергію, яку виробляє людиною під час руху. Програмні гаджети (їх ще називають виджетами) – невеликі додатки, що вбудовуються, наприклад, у бічну панель Windows Vista або панель Google. Це можуть бути годинник, конвертер валют, записна книжка, календар, калькулятор, прогноз погоди, перекладач, різні індикатори... Усі різновиди гаджетів перерахувати неможливо, та й чи потрібно. Адже щодня з'являються все нові й нові здобутки високих технологій.

Gadget7.jpg

Будильник із вбудованим блендером. Дзеркала заднього виду для монітора. Зовнішній вінчестер у формі склянки з кавою або веб-камера—метелик і навушники-свинка.Комп'ютерна миша із вбудованим кардридером або Usb-лампа.

Джерела інформації


http://feedarticles.ru/index/komp-yuter/shcho-take-gadzhet.html http://gadgetclub.su/


Корисні посилання

Тут можна завантажити безкоштовні гаджети http://lfiles.net/index.php?newsid=3253