Вбудована мова програмування 1С: Підприємство

Матеріал з Фізмат Вікіпедії
Перейти до: навігація, пошук

Опис курсу

Незважаючи на те, що система 1С: Підприємство є далеко не єдиною на ринку програмних продуктів аналогічного призначення, вона безумовно належить до найбільш популярних. Сам факт вміння працювати в даній програмі набагато підвищує значущість будь-якого фахівця. Вивчення принципів системи, освоєння її функціональних можливостей багато в чому сприяє грамотній постановці облікових процесів на підприємстві. Можливості системи, що дозволяють використовувати одночасно кілька різних валют, а також декілька різних планів рахунків, багато в чому сприяють вирішенню актуальних завдань управлінського обліку. Однією з характерних особливостей системи 1С: Підприємство 8.X є гнучкість платформи, що дозволяє використовувати її в різних областях. Реалізовані механізми обліку руху грошових потоків, основних засобів і нематеріальних активів, виробничих, комерційних та інших видів витрат, інших активів і пасивів підприємства відкривають широкі можливості для ведення управлінського обліку і виходять за рамки традиційних бухгалтерських стандартів. Одним з важливих умов раціонального використання практично будь-якої програми є її правильне налаштування.

Програма_курсу

Файл:Program course 1С.pdf

Лекції

Презентації

  1. Презентація до лекції. Вступ до 1С: Підприємство.

Карти знань

Медіа:Karta_zn_1c.jpeg

Використані джерела

  1. Завгородний В.П. Автоматизация бухгалтерского контроля, анализа и аудита. – К.: А.С.К. – 1998. – 768 с.

  2. Самоучитель 1С бухгалтерия. – С.. – Пб.: Питер. – 2000. – 191с.

  3. Тимофеева Г., Шумейко Д. Конфигурирование и администрирование 1С: Предприятия. – Ростов-на-Дону: Феникс. – 2001. – 319 с.

  4. Харитонов С.А. Компьютерная бухгалтерия 7.7 в гибкой системе автоматизации бухгалтерского учета. Азбука бухгалтера. – М.: АОЗТ «1С». – 2000. – 520 с.

  5. Чистов Д.В. Основы компьютерной бухгалтерии: Учебн.практикум по ведению учета в «1С:Бухгалтерии». М: КомпьютерПресс. – 1998.-349с.

  6. Радченко Максим Григорьевич. 1С:Предприятие 8.2. Практическое пособие разработчика. Примеры и типовые приемы. 1С-Паблишинг, 2009 –